Pracovník zkušební laboratoře

Typ pracovního poměru: brigáda    Místo práce: Středoč. k.   Obor: provoz/výroba/kvalita    Nástup: 5.3.2021    Plat: 27200,-

Náplň práce

Hledáme šikovné pracovníky na brigádu do zkušební laboratoře.

Popis činnosti:
• sběr dat z měřících přístrojů a zápis do PC
• měření na Lehrach (přípravcích)
• příprava vzorků
• další práce dle potřeby pracoviště

Požadujeme- pečlivost
- práce na PC
- zručnost

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme• Lokace: Mladá Boleslav – Plazy
• Nástup: IHNED
• Směnnost: ranní směna Po-Pá
• Odměna: 170 Kč/hod.
• Délka brigády: cca 2 měsíce (s možností prodloužení)

Počet zobrazení nabídky práce: 3659             Inzerát Pracovník zkušební laboratoře vložen: 2021-03-05

Pracovní místo Pracovník zkušební laboratoře nabízí

AJKA - SOLUTION s.r.o.

    Jsme konzultační firma specializující se na oblast interim managementu, technických služeb a školení.
Jsme tým, který je tvořen všeobecně orientovanými specialisty s mnohaletými zkušenostmi nejen v automobilovém průmyslu.

IČO: 06774661

Adresa:
   Malešice 42
   Dříteň
   375 01

Kontakní osoba:   Rudolf Pustějovský

Tel.: 725590550
Fax.:
Email: r.pustejovsky@ajka-solution.cz
Internet: www.ajka-solution.cz