Dispečer energetiky

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Olomoucký k.   Obor: provoz/výroba/kvalita    Nástup: dle dohody    Plat: 35000,-

Náplň práce

Jste samostatný a zkušený elektrikář? Chcete být důležitým článkem, díky kterému výroba může správně fungovat? U nás navíc můžete získat náborový příspěvek až 20.000 Kč!

CO VÁS ČEKÁ
• budete řešit mimořádné provozní situace a poruchy na elektrických zařízeních VN, NN a MaR
• po zaškolení budete pracovat v nepřetržitém provoze (směny 12 h)

Požadujeme• SOU, obor elektrotechnika
• znalost obsluhy a údržby energetických zařízení VN včetně trafostanic
• vyhláška 50/1978, § 6 nad 1000 V
• znalost čtení dokumentace elektro
• znalost práce na PC
• praxi minimálně 1 rok s VN

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme• obědy za 25 Kč v areálu společnosti nebo chlazenou stravu za 18 Kč
• 5 týdnů dovolené
• příspěvek 6 000 Kč ročně na důchodové připojištění nebo životní pojištění
• výhodné telefonní tarify pro vás i vaše blízké
• dotované ozdravné pobyty na Slovensku (např. týdenní dovolená pro dva za 800 Kč)
• benefitní karta Edenred Benefits - možno využít na zdraví, sport i kulturu
• odměny při životních a pracovních výročích i odchodu do důchodu
• zázemí firmy s dlouhou tradicí - 70 let na trhu
• dopravní dostupnost - autobusová i vlaková zastávka u vstupu do areálu společnosti
• firemní a rodinné akce (sportovní dny, den otevřených dveří, veřejné bruslení, dny zdraví,...)
• ubytování v areálu společnosti
• a další benefity

Počet zobrazení nabídky práce: 2294             Inzerát Dispečer energetiky vložen: 2021-01-13

Pracovní místo Dispečer energetiky nabízí

Unex a. s.

Předmět podnikání:
    Těžké strojírenství a metalurgie

IČO: 45192049

Adresa:
   Brníčko 1032
   Uničov
   78391

Kontakní osoba:   Barbora Kupsová

Tel.: 703183849
Fax.:
Email: prace@unex.cz
Internet: prace.unex.cz