Obsluha výrobní linky + start 30 000 Kč!

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Brněnský k.   Obor: provoz/výroba/kvalita    Nástup: IHNED    Plat: 25000,-

Náplň práce

- obsluha výrobní linky

Požadujeme- chuť do práce

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme- 13. plat
- docházkový bonus 1 300 Kč/měsíčně
- měsíční odměny
- nadstandardně placené přesčasy a víkendy
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na výborné stravování přímo u nás– oběd pouze za 28 Kč nebo 33 Kč a je skvělý!
- příspěvek na sport a kulturu 1 500 Kč/ročně
- očkování proti chřipce
- zvýhodněné mobilní tarify i pro známé nebo rodinu
- příspěvek na penzijní připojištění 3% z hrubé mzdy
- odměny za doporučení zaměstnance

Počet zobrazení nabídky práce: 4825             Inzerát Obsluha výrobní linky + start 30 000 Kč! vložen: 2021-03-29

Pracovní místo Obsluha výrobní linky + start 30 000 Kč! nabízí

NORMA Czech, s.r.o.

Předmět podnikání:
    výroba spojovacích komponentů

IČO: 27742865

Adresa:
   Havlíčkova 28
   Hustopeče
   69301

Kontakní osoba:   Martin Klimeš

Tel.: 606559291
Fax.:
Email: martin.klimes@normagroup.com
Internet: normagroup.com